سال 1395

سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل 

 
 

پیام روز

 

 

بیمه رانندگان

   برای دریافت دستورالعمل تکمیل 

       اطلاعات اینجا کلیک کنید.

   برای دریافت فایل مربوط به اطلاعات لازم

      جهت بیمه رانندگان اینجا کلیک کنید.

پیوندها

بلیت الکترونیک

ایستگاه ها

 
رنگ آمیزی اتوبوس های سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی بیرجند و حومه، در جهت زیباسازی ناوگان اتوبوسرانی این سازمان اقدام به رنگ آمیزی کامل و نیز بازسازی رنگ تعدادی از اتوبوسها نموده است.

ادامه مطلب...
 
خدمات رسانی سازمان اتوبوسرانی در مراسم تشیع شهدای گمنام

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی بیرجند و حومه ، در روز تشیع پیکرهای پاک سه شهید گمنام که همزمان با سالروز شهادت امام جعفرصادق (ع) برگزار شد تعداد 18 دستگاه اتوبوس اقدام به خدمت رسانی و جابجایی پرسنل پادگان محمد رسول الله (ص) و تیپ 3 انصارالرضا (ع) سپاه پاسداران از ساعت 5:30 صبح جهت شرکت در مراسم نمودند. همچنین انتقال شهروندان تشییع کننده پیکر مطهر شهدا به محل تدفین و سپس انتقال به میدان ابوذر در پایان مراسم به صورت رایگان توسط سازمان صورت پذیرفت.

 
سرویس دهی رایگان به نمازگزاران عید سعید فطر

سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی بیرجند در روز عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی بیرجند،در جهت خدمت رسانی به نمازگزاران روز عید سعید فطر ، کل ناوگان دولتی و خصوصی سازمان اقدام به جابجایی رایگان نمازگزاران روز عید سعید فطر از ساعت 5:30 صبح از کلیه خطوط سطح شهر به سمت مصلی المهدی ( عج) تا پایان نماز خواهند نمود.

ادامه مطلب...
 
اطلاعیه مهم

قابل توجه مالکین مینی بوس و اتوبوس فعال در حمل و نقل عمومی درون شهری

به استناد تصویب نامه شماره 137319/ ت 51512 ه ، هیئت محترم وزیران تخصیص سهمیه نفت گاز به ناوگان مینی بوس و اتوبوس بر مبنای کارکرد آنها و براساس گزارش سامانه جامع پیمایش صورت خواهد پذیرفت.لذا از کلیه مالکین اینگونه خودروها تقاضا می گردد به منظور نام نویسی و ساماندهی ناوگان مسافر درون شهری به سازمان اتوبوسرانی واقع در بلوار مسافر مراجعه نمایند.

 
بازدید دکتر جعفرپور از سازمان اتوبوسرانی بیرجند

بازدید مدیر کل حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از سازمان اتوبوسرانی بیرجند

دکتر جعفرپور مدیرکل حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور روز چهارشنبه 94/03/27 در بازدید از سازمان اتوبوسرانی بیرجند اعلام نمود ، با توجه به تدابیر اتخاذ شده برای بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری ، طی سال جاری و سال آینده سهمیه اتوبوس و مینی بوس اختصاص می یابد ، وی با اشاره به پیش بینی اعطای تسهیلات بابت خرید اتوبوس و مینی بوس در بودجه سال 94 کل کشور، سهم دولت بابت خرید اتوبوسها را معادل 50 درصد اعلام کرد که توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت می گردد و الباقی که بابت هر دستگاه اتوبوس حدوداً معادل 200 ملیون تا 250 میلیون تومان می باشد توسط شهرداری ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی تأمین گردد. و ناوگان حمل و نقل مینی بوسرانی نیز با تزریق مینی بوسهای جدید به چرخه فعالیت متحول گردد.

ادامه مطلب...
 
برنامه ساعت کاری اتوبوسها در ماه مبارک رمضان

برنامه ريزي جهت ساعات فعاليت ناوگان حمل و نقل در ماه مبارك رمضان صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی بیرجند و حومه ، در جلسه مورخ 94/03/26 این سازمان مقرر شد با توجه به مصوبه دولت مبني بر عدم تغيير ساعات كاري در ماه مبارك رمضان ، ساعت حركت اتوبوسها طبق روزهاي عادي از ساعت 6 صبح تا 20:30 شب انجام پذيرد. ضمن اینکه ساعت حرکت آخرین سرویسها از پایانه های ابوذر و آزادی 20:10 خواهد بود

لازم به ذكر است در ساعات 15 تا 17 عصر با توجه به گرماي هوا و عدم توجيه تعداد مسافر ، به دليل تقليل تعداد اتوبوسهاي فعال در خطوط زمان انتظار مسافر در ايستگاه از ساعاتپرتردد روز بيشتر خواهد بود.

 
پرداخت کرایه نقدی در سازمان اتوبوسرانی بیرجند ممنوع شد.

برابر بررسی و ارزیابی انجام شده از ناوگان اتوبوسرانی بیرجند بیش از 35 درصد مسافرین روش پرداخت کرایه نقدی را در جایجایی با ناوگان اتوبوسرانی انتخاب می نمایند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی بیرجند اعلام اظهار داشت در ارزیابی که از نحوه پرداخت کرایه توسط مسافرین اتوبوسرانی صورت گرفته است از سال 87 که سال شروع بهره برداری از سیستم بلیت الکترونیک بوده تا کنون متأسفانه ضریب استفاده از سیستم بلیت الکترونیک از 95 درصد به 65 درصد کاهش یافته است.

غلام پور مزایای استفاده از سیستم بلیت الکترونیک را شامل : امکان بهره گیری از آمار دقیق تعداد مسافر در هر خط و برنامه ریزی لازم برای افزایش کیفیت و کمیت خدمات ، افزایش پرداخت کمکهای اعطائی دولت به بخش حمل و نقل عمومی ، افزایش جذب سهمیه اتوبوس به شهر و همچنین معیار اختصاص اتوبوس به خطوط شهری و حومه ای، جلوگیری از انتقال بیماریهای واگیردار و ارتقاء سطح سلامت جامعه برشمرد و افزود با پرداخت کرایه به صورت نقدی ناوگان اتوبوسرانی بیرجند از تمامی مزایای اشاره شده محروم میگردد.

وی اعلام کرد با طرح موضوع در شورای اسلامی شهر مقرر گردید پرداخت کرایه نقدی در ناوگان اتوبوسرانی ممنوع اعلام گردد و سازمان به تعداد کافی شارژ جهت دسترسی بهتر شهروندان در اختیار راننده اتوبوس قرار دهد.در حال حاضر در تمامی باجه های شارژ اتوبوس که تعداد 27 باجه می باشد کارت شارژ به تعداد لازم موجود می باشد و تمامی رانندگان نیز به تعداد کافی کارت برای فروش به متقاضیان رد اختیار دارند.بهای هر قطعه کارت بلیت الکترونیک 3000 تومان می باشد که 1500 تومان ودیعه کارت و 1500 تومان شارژ اولیه آن می باشد.

80 درصد ناوگان اتوبوسرانی در اختیار بخش خصوصی می باشد و طبیعتاًاز بهره بردار بخش خصوصی نمی شود انتظار جابجایی مسافر به صورت رایگان را داشت ، لذا از همه مسافرین ناوگان اتوبوسرانی تقاضا می گردد در صورت استفاده از ناوگان از کارت بلیت الکترونیک استفاده نمایند . بر اساس مصوبه ابلاغی دریافت کرایه نقدی توسط راننده تخلف محسوب شده و برابر آئین نامه انضباطی با متخلف برخورد قانونی صورت می پذیرد.

 
بازدید از مدارس در هفته بزرگداشت مقام معلم

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی بیرجند و حومه، در هفته بزرگداشت مقام معلم و در راستای گرامیداشت سالروز شهادت مرتضی مطهری و تکریم از مقام معلم، مدیرعامل سازمان به همراه جمعی از کارکنان و نماینده محترم آموزش و پرورش طی بازدید از مدارس شمال شهر با تبریک ایام ولادت حضرت علی (ع) و تقدیم لوح یادبود، دسته گل و شیرینی به مقام ارزشمند و والای معلم ارج نهادند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 23
 

پیام مدیرعامل

SAM 01552

خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خدمت رسانی به شهروندان محترم و فرهنگ دوست بیرجند را برایم فراهم نمود که با استفاده بهینه از امکانات موجود بتوانیم بستری مناسب برای رفاه و آسایش مردم شریف بیرجند فراهم آوریم ، خراسان جنوبی خصوصا شهرستان بیرجند از سابقه تمدن فرهنگی بالایی برخوردار است که می طلبد با همه توان و      بهره وری  به پیشرفتهای قابل ملاحظه ای دست یابیم ، عزم راسخ ، وجدان کاری و همدلی سه مولفه مهم برای تحقق این امر است که امیدواریم با مساعدت همه مسئولین آرامش و رفاه برای همشهریان عزیز فراهم گردد

ارتباط با ما

 شماره تماس سازمان :    5 -32338034

کنترل خطوط پایانه ابوذر:     32226545

کنترل خطوط پایانه آزادی:   32311500

شماره فکس سازمان:        32338220

سامانه پیام کوتاه:

30007650000060

آدرس پست الکترونیک:

info@bus.birjand.ir

مناسبت ها

 

 

 

گالری تصاویر

اسلاید
نگهداشتن
بعدی
قبلی

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز130
mod_vvisit_counterدیروز143
mod_vvisit_counterهفته جاری689
mod_vvisit_counterهفته گذشته1181
mod_vvisit_counterماه جاری4313
mod_vvisit_counterماه گذشته6137
mod_vvisit_counterکل بازدیدها323504

در 20 دقیقه گذشته : 3
آی پی شما : 50.16.51.93
,
امروز : 05 بهمن 1395

حاضرین در سایت

ما 36 مهمان آنلاین داریم

نظرسنجی

آیا با تغییر مسیر خط شهرک 27 تیر از پایانه آزادی به پایانه ابوذر موافقید.
 

اوقات شرعی


 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان اتوبوسرانی بیرجند می باشد
طراحی و پیاده سازی توسط : مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان